ZAPISY NA KOLONIE DLA DZIECI ROLNIKÓW Gdynia, Gdańsk

schedule 07.06.2023

Zachęcamy wszystkie dzieci rolników z naszej gminy do udziału w niezapomnianych koloniach zorganizowanych przez NSZZ SOLIDARNOŚĆ. To doskonała okazja, aby Wasze pociechy spędziły wspaniały czas podczas wakacji, poznając nowych przyjaciół i rozwijając swoje zainteresowania.

Termin kolonii: 29.07 – 06.08 2023

Podczas pobytu dzieciom zapewniony zostanie pełen program atrakcji i ciekawych zajęć, które dostarczą im wiele radości i pozytywnych wrażeń.

Cena za udział wynosi jedynie 500 zł, a koszty transportu szacujemy na nie więcej niż 800 zł. W ramach tej kwoty zapewnione zostanie  pełne wyżywienie i zakwaterowanie.

Zapisy trwają do 5 lipca 2023, a dokonywać ich można poprzez kontakt z panią Iwoną Basta (sołtys wsi Przydonicy ) pod numerem telefonu: 660 881 308. Pani Iwona  służy pomocą i udzieli wszelkich niezbędnych informacji.

Przypominamy, że kolonie są skierowane do dzieci rolników ubezpieczonych w KRUS, które urodziły się w okresie od 1 stycznia 2007 do 31 grudnia 2018 roku.

Nie przegapcie tej wspaniałej okazji! Zapiszcie swoje dzieci na niezapomniane kolonie, podczas których będą miały okazję czerpać radość z letnich przygód i rozwijać swoje talenty.

Zapraszamy do uczestnictwa!

Skip to content